Zahnräder

Nie jesteśmy wprawdzie i nigdy nie będziemy Goethe-Instytutem, który posiada 50 lat doświadczenia i około 175000 uczących się rocznie. Jesteśmy jego dokładnym przeciwieństwem, jeśli chodzi o powyższe cyfry. Niemniej jedną cechę mamy wspólną, jesteśmy również placówką specjalistyczną oferującą naukę języka niemieckiego i promocję literatury niemieckiej.                          

W myśl zasady "klein aber fein" nasza niewielka szkoła "deutsch-fit" - rodem z Berlina - zamierza przynajmniej w pewnym zakresie dorównać poziomowi nauczania tej poważnej i obecnej na całym świecie instytucji promującej język i kulturę niemiecką.

Sądzimy, że również możemy zagwarantować Państwu sukces w nauce języka niemieckiego w trzech następujących etapach.

  • Pierwszym etapem jest test kwalifikacyjny i rozmowa z lektorem, które pozwalają ocenić Państwu, Waszą znajomość języka, wytyczyć dokładnie cel nauki i wybrać odpowiedni kurs.
  • Nowoczesne komunikatywne metody nauczania, wysoko wykwalifikowani lektorzy jak i materiały dydaktyczne dostosowane do ESOKJ (Europejski System Opisu Kształcenia Językowego) stanowią drugi etap. Zapewniają one po ukończeniu kursów doskonałe rozumienie i władanie językiem niemieckim - czyli swobodne funkcjonowanie w środowisku niemieckojęzycznym.
  • Po zakończeniu kursów możecie Państwo rozpocząć trzeci etap, przystępując do międzynarodowo uznanych egzaminów bądż w Goethe-Instytut, bądż w partnerskich ośrodkach egzaminacyjnych w całej Polsce, również w Poznaniu.

Flagge polnisch  Flagge deutsch

kontakt